חשיפה ראשונה: גלה עכשיו איך סרטון היוטיוב הפשוט שלך יכול להפוך לך בעזרת שיטת הקאשטיוב 1 דולר של השקעה ל 100 דולר של הכנסה פסיבית כל חודש…

הכירו את קאשטיוב, השיטה הכי פשוטה, מהירה וזולה שלא הכרתם לעשות כסף מיוטיוב. השקעה של כמה שקלים בודדים בחודש, והוידאו שלכם יהפוך בזמן קצר לנכס שאנשים יהיו מוכנים לשלם עליו כדי לקבל ליהנות מההצלחה שלו. אז איך זה קורה בדיוק? אסי אפשטיין, מפתח השיטה, חושף הכול

אסי אפשטיין מרצה בכנס משווקים
צילום: פלג אלקלעי

מי לא שמע על כך שהאינטרנט הוא אחד משואבי הזמן הגדולים של המאה שלנו? ילדים ועד מבוגרים יושבים משך שעות מול המחשב, מקלידים ומחפשים, לומדים ומתעדכנים, צופים ומקשיבים. אז זהו, שכאן בדיוק נכנס לפעולה הראש הישראלי,שהצליח למצוא דרכים להרוויח כסף מההרגל הכי חובק עולם, ולנצל את הכוח הגדול שטומן בחובו האינטרנט, לתועלתנו.

אסי אפשטיין, מומחה לשיווק באינטרנט, הוא בין הראשונים שהבינו את הפוטנציאל, ולמעלה מ-15 שנה הוא מפצח דרכים חדשות כיצד הופכים את המחשב והמקלדת שלנו לקופה מרשרשת מזומנים. בשנים האחרונות אסי פיתח שיטה להרוויח באמצעות יוטיוב– הוא קורא לשיטה הזאת קאשטיוב .

דולר בחודש והוידאו שלך כובש פסגות ביוטיוב

הקאשטיוב היא שיטה ייחודית בזכות פשטותה, ובזכות העובדה שהיא דורשת השקעה מינימאלית של זמן וכסף (פחות מדולר לחודש), ובלי הרבה טכנולוגיה מכניסה לך מזומן. הוא עצמו מרוויח ממנה מספר שנים כהכנסה נוספת פאסיבית מניבה ומשמחת.

השיטה של קאשטיוב שפותחה ע״י אסי, מבוססת על תהליך מובנה ופשוט שלקידום סרטון וידאו לדף הראשון של גוגל. ברגע שהוידאו בפסגה, בדף ראשון בגוגל, הוא הופך לנכס שמכניס כסף לבעליו. ואסי מיד מרגיע: אין פה שום טכנולוגיה מסובכת. יצירת הסרטונים פשוטה…

כל אחד יכול…(גם ילד בן עשר)

"אנשים שלמדו את השיטה אומרים 'עלית פה על משהו גאוני', מספר אסי בחיוך נבוך.

"זה מה שאני עושה כבר שנים. במקום ליצור וידאו, להעלות אותו ולחכות, עליתי על שיטה איך אני עושה וידאו, ומצליח בזכותו לקבל כסף די מהר. יש לי קטעי וידאו פאסיביים שכבר שנים מכניסים לי כסף. ככה פשוט. והיום אני מוכן להעביר את זה הלאה ולעזור לאנשים. לקחת מישהו ללא ידע בכלל למקום שבו הוא מרוויח הכנסה נוספת, ואולי אף לבחור בהמשך לעזוב את העבודה ולהרוויח בפול טיים ג'וב מיוטיוב"…

אז איך בכלל יצרת את השיטה?

"לפני כמה שנים, במסגרת פרויקט שיווק גדול, השתמשתי ביוטיוב כפלטפורמה לקידום אתרים. ואת יודעת מה גיליתי? שבטכניקות הכי פשוטות, שאפילו לא דורשות ממך ידע מקצועי, אני מגיע לתוצאות מרשימות של עמוד ראשון בגוגל ותוצאות ראשונות ביוטיוב״.

והמשמעות של זה?

״המשמעות של דירוג גבוה בתוצאות ברורה לכולם – כל עסק בעולם היום – מחנות קטנה ועד חברה גדולה – שואף לקידום גבוה. ואז מה קורה? אנשים מגיעים אלייך ורוצים לשלם לך כדי שהוידאו שלך, שהגיע לתוצאות המעולות האלו, יהיה שייך להם.

צריך להבין משהו – אם אתה ממוקם במקום ראשון בגוגל, אנשים יסכימו לשלם הון כדי להיות שם. ומאז שגוגל קנו את יוטיוב?… המצב רק השתפר, מכיוון שבאופן אוטומטי, יש תיעדוף בתוצאות של גוגל לסרטוני יוטיוב".

בלי אתר, בלי שיתופים ולייקים ובלי טובות…

יוטיוב נחשב למנוע החיפוש השני בעולם. והיום? אין כמעט תחום עניין או מוצר שנחפש,ולא נמצא גם בוידאו של יוטיוב: לימוד מקצוע, קטעי איפור וסטיילינג, בישול, תחביבים, ומה לא…

לכן, גם כרישי אינטרנט שנתקלו בקאשטיוב מעידים – זה משהו אחר.

אסי מסביר לי בפשטות: "זה הדבר הכי מהיר שעד כה לא הכרנו. זה לא דורש כמעט שום דבר– לא ידע טכני, לא אתר אינטרנט או עמוד נחיתה, לא רשימת תפוצה, לא שיווק רשתי או רווחי פירמידה, לא שיתוף בפייסבוק. זו שיטה לעשות כסף שכמעט לא צריך לעשות בה דבר.

פשוט צריך להרים וידאו, לדעת איך לקדם אותו. ואז כשהוא נמצא לו אי שם בפסגה להחליט מה לעשות איתו, או אם לדייק – איך להרוויח ממנו את המירב.

עכשיו, זה נכון שיש אינסוף סרטונים ביוטיוב, וזה נשמע גדול, אבל קטעי הוידאו שלנו הופכים לנכס שאנשים –בעיקר בעלי עסקים – רוצים לאחוז בו. ואז נשארת לנו הבחירה האם למכור או להשכיר. זה מה שיפה, והופך את העניין לפאסיבי".

אבל איך אני ארים וידאו עם סמארטפון מצ'וקמק שיש לי? ובכלל איך אדע כיצד לערוך אותו?

אסי עונה לי כמי שכבר חיכה לשאלה הזאת…"שוב, זה הדבר הכי פשוט בעולם. אפשר לצלם סרטונים פשוטים, ואפשר אפילו להעלות סרטונים שאינם דורשים מצלמה, באמצעות תוכנות שרובן חינמיות והן משרתות את המטרה בצורה מצוינת״.

40 שניות גג דקה…

״תביני״, הוא ממשיך, ״אורך של וידאו ממוצע הוא בסך הכל כ-40 שניות, ובמקרה הכי ארוך – לא יותר מדקה. בהתחלה אולי לקח לי כמה דקות טובות להכין וידאו, אבל אחרי מספר סרטונים, אתה יכול להכין וידאו בקצת יותר משתי דקות של עבודה.

אני עובד על מסה של סרטונים יחד, קטעי וידאו פשוטים ביותר, שכל אחד מניב לי כסף.

צריך להבין, כל אחד היה עושה את זה, אילו רק היה מכיר את השיטה. להפתעתי, ואני כבר שנים בזה, אנשים עדיין כמעט לא עלו עליה ולא מכירים אותה".

רגע, אולי יש פה בכלל סיכון?

"הסיכון היחידי הוא שהוידאו שהשקעת בו דולר, סליחה, פחות מדולר – 99 סנט או 3.60 ₪ לחודש – לא יקודם. כלומר,זה לא עסק שהשקעת בו הון.

לדוגמא, יש אתרי מכירה באינטרנט במסגרתם אתה קונה סחורה באלפי או רבבות שקלים ואז חייב למכור. דולר אחד פותח לך כל כך הרבה אופציות. כשוידאו מקודם הוא יכול להרוויח 100 דולר בקלות. ואם לדוגמה הכנת ארבעה סרטונים. השקעת כ-4 דולר…זה הכל

עכשיו, נגיד בשביל הדוגמה ששניים מהסרטונים שהכנת לא הצליחו, ושניים כן. אז מהשקעה של 4 דולר הפקת 200 דולר ויותר".

כמה שעות ביום וזה כבר נהיה מסוכן… (כלומר, שווה הרבה כסף)

מניסיונו רב השנים כמפתח השיטה, וכמי שנהנה מפירותיה, פורש אסי לוחות זמנים למי שרוצה להבין כמה כסף שווה הזמן שישקיע."אז ככה, אם אני שכיר, ויכול להשקיע חצי שעה ביום, אז אני יכול להרוויח 100 דולר לחודש מוידאו אחד. 400 שקלים אקסטרה הכנסה נאה בחודש. אם הצלחתי להכין שני סרטונים מוצלחים, 800 שקלים. אם אתם תלמידים או סטודנטים שיש להם שעתיים, אז תוכלו להכין יותר סרטונים, ולהרוויח 1500 דולר בחודש בשקט. נלך על מקרה שבחרנו להתמקד רק בזה, במקום למלצר או לעבוד בשירות לקוחות. אז ככה… פה זה כבר נהיה מסוכן….", אסי מחייך וצוחק.

מה הכוונה?

"שאפשר להרוויח יפה מאוד! יותר מזה. לפעמים לא צריך סרטונים נוספים. את אותו וידאו שיצרתי אני משכפל, עם שינויים מינוריים שאינם בתוך הוידאו, ואפשר להרוויח הרבה מאוד. נשמע עדיין מופשט. אבל כשלומדים את הקורס שלי מבינים הכול. באמת הכול. הקורס בנוי ממספר מודולים בני רבע שעה-עשרים דקות כל אחד. כלומר, ניתן תוך שעתיים לסיים אותו, להפנים, ולצאת לדרך".

ככה? שעתיים קורס ולהרוויח?

"בעיקרון, ברגע שמבינים את השיטה, אפשר לעלות תוך חצי שעה עם סרטון, מקדמים אותו, וכשהוא מגיע לדף הראשון בגוגל ניתן להשכיר או למכור אותו, ומרוויחים כסף. את כל הדברים האלו אני מלמד בקורס צעד אחרי צעד בדיוק איך זה קורה".

צריך לדעת אנגלית?

"אנגלית בסיסית מספיקה ביותר, וכיום יש פתרונות טכנולוגיים פשוטים לכל דבר. אגב, אם יש ידע בשפות אחרות – מה טוב, זה מרחיב את האפשרויות. בשלב מתקדם אפשר להוציא הכול לאאוטסורסינג ואז אין גבולות".

מה יקרה אם כולם ישתמשו בשיטה?

"תראי, זאת אחת השאלות שמטרידה את כולם בהתחלה – האם זה יצמצם לנו את האפשרויות אבל זה ממש רחוק מזה…

השיטה עובדת בכל מקום בעולם, בכל מדינה, עיר ושכונה, ובכל שפה. ישנם פרברים בכל מיני מקומות ששטחם גדול משטח המדינה שלנו, ושיש בהם פי 2 תושבים ויותר מאשר במדינת ישראל. בכולם יש בעלי מקצוע, אנשי עסקים ומנכ"לים שרוצים שימצאו אותם בחיפוש מקומי, ולנו יהיו את הסרטונים שיביאו אותם למעלה. הם לא ירצו לפספס אותנו".

700 דולר לחודש, באפס מאמץ

צריך להבין שאם אסי,שחי, נושם ומתפרנס מהאינטרנט שנים רבות, עוסק בדבר מסוים כבר כמה שנים ובהצלחה? זה אומר שהוא לוהט…

הוא החל כעתודאי בחיל המודיעין, בהמשך עבד במשרות ניהוליות בסטארטאפים מצליחים וכיזם הייטק. כמו כל יזם עם רקורד עשיר, אסי חווה עליות וירידות, אבל גם במצבים קשים, ידע איך לצאת גם משם. בכל השנים בעיקר התמקד אסי בהבנה של כוחו של האינטרנט כנכס שאפשר להרוויח ממנו…

"אחד הסרטונים הכי מניבים שלי? הכנתי לפני קצת יותר מ 4 שנים,ואחרי כמה ימים, פנה אליי בעל חברה ואמר 'אני רוצה לקנות אותו'. חשבתי לעצמי, 'למה למכור?'אז סיכמנו על השכרה ב-350 דולר לחודש ועוד כמה תוספות.הוידאו הזה מכניס לי 700 דולר לחודש כבר ארבע שנים, באפס מאמץ. להערכתי הוא הכניס לי כבר למעלה מ-100 אלף שקלים. פעם בחודש אני מקבל אימייל מפייפאל שקיבלתי כסף".

הקאשטיוב זו ההכנסה הפאסיבית של אסי. מלבד זאת הוא ממשיך בעיסוקיו כיזם בתחום האינטרנט, ההיי טק והשיווק. "יש לי תכונה כזאת, שאני לא מזלזל באף אפיק ובאף סכום. לאורך השנים, עם מאות סרטונים שהעלתי, יצרתי הכנסה פאסיבית קבועה ויפה.

ויש את מה שאני קורא לו 'סטיקים', סרטונים שכבר שנים נמצאים בדף ראשון בגוגל, מקום ראשון ביוטיוב, ועדיין מכניסים לי כסף. השקעתי בהם בזמנו בקושי חצי שעה״.

על הדרך, אסי חושף קצת את תפיסת הניהול שלו בעבודה: ״כשמדברים על פרנסה מהאינטרנט אפשר לדבר על שתי אופציות מעניינות:

הראשונה היא להשקיע את הזמן בקמפיין נקודתי אחד מאוד חזק שיכניס בבת אחת קופה מכובדת מעמלות.

והשיטה השניה, שאני דרך אגב מעדיף יותר, היא השיטה היציבה עם הקביעות.

בשיטה הזאת, אני בונה נכס, שגם אם הוא מניב מעט כסף, הוא עושה את לאורך זמן…להרבה זמן.

והשיטה הזאת? היא שמאפשרת לי את עיסוקיי הנוספים כיזם".

תכלס, אני גם רוצה ללמוד את קאשטיוב…

"אז ככה, אחרי שכמה עשרות אנשים קרובים כבר התוודעו לשיטה שלי, ועוד כמה שהגיעו דרכם בהמלצה, ומתפרנסים מכך, החלטתי להוציא את השיטה החוצה.

צעד אחרי צעד…

אני משיק בימים אלו קורס ממוקד ומקיף לשיטת ה – קאשטיוב, שמלמד אותך בדיוק מה שצריך כדי להכין סרטון ולהביא אותו לתוצאות גבוהות בגוגל צעד אחרי צעדכדי להפוך את הוידאו התמים והפשוט הזה לנכס בעל ערך.

ולראשונה?

אני חושף את כל הטריקים והסודות של השיטה, ונוגע גם במחסומים או מכשולים של מי שסבורים שהם מאותגרים מבחינה טכנית. וכל מי שהתחיל את הקורס עם חשש מהתחום הטכני, גילה מהר מאוד שאין שום בעיה עם זה. תצטרף ותראה כמה פשוט זה עובד, ולא תבין איך לא עשית את זה קודם"

איפה מצטרפים?

ההרשמה לקורס פתוחה כרגע אבל רק לזמן מוגבל…

כל הפרטים על השיטה הכי פשוטה, זולה ומהירה להרוויח ביוטיוב נמצאים כאן

כתיבת תגובה