בלי בושה: חנון הייטק בן 37 שכתב את הספר שמלמד גברים איך להפוך ל"מאהבי על", טוען שאם תיישם את הטיפים שלו, כל אחת תגיד לך שהיית הכי טוב שלה

כשביקשו ממני לראיין את הגבר שהעיז להתחייב שיהפוך את כולנו לאלופים בחדר המיטות, התרגשתי בטירוף. לא בגלל הראיון עצמו, ראיינתי כבר מאות אנשים סופר מוכשרים ומובילים בתחומם. התרגשתי בגלל שהתכוונתי לקחת מהראיון הזה, ערך אישי, אנכי, לעצמי. איזו שיחת קפה בצד לאחר הראיון, וטיפים שיהפכו אותי לגבר הזה, כי בינינו, מי לא חולם להיות אלוף העולם במיטה?

דמיינתי אותו 1.90, שרירי, שזוף, עם קעקוע של ברק שמדגיש את שריר היד הקדמית שלו, קול עמוק, ישיבה זקופה עד כדי מתנשאת, שעון יוקרתי ושיער בצו האופנה, והאמת – לא יכולתי להיות רחוק יותר מזה. גולן לוי (שם בדוי. השם המלא שמור במערכת), הכותב של הספר "מושלם במיטה" היה הכי רגיל שיש. גג 1.75 להערכתי, מבנה גוף רזה ולא חטוב במיוחד, מעט מקריח. מכירים את המשפט "רחוק מיפה ויפה מרחוק"? אז גם מרחוק הוא לא היה כזה יפה, אבל מה שכן – שפת הגוף שלו – מלאה בבטחון. בטחון שקט כזה. אסרטיביות רגועה.

גולן, אני מוכרח להודות שאתה לא הדמות שציפיתי לפגוש.

לא יודע איך לקחת את מה שאתה אומר, אבל אני לא מופתע בכלל. מבין מה ציפית לראות לפני מפגש עם מי שכותב ספר שכזה.

אתה בטח תגיד לי עכשיו שלא משנה איך אתה נראה, אלא מה שאתה משדר , וששפת גוף היא הכל, ושכל אחד יכול, ובלה בלה בלה..

חלק נכון וחלק לא. זה באמת לא משנה איך אתה נראה אלא מה שאתה משדר.  פה אתה צודק.  אבל – לא כל אחד יכול..

צריך להבין את החוקים, צריך להפנים את הטכניקות. הכל זה ידע. וידע זה דבר נרכש. וזה כל הסיפור.

ההתחלה הזו סיקרנה אותי מאוד, מוכרח לציין. יש משהו מבטיח בבטחון בו גולן מדבר, והמשך הראיון אכן היה מרתק. מעבר למראה הדי סטנדרטי של הגבר שעמד מולי, גם עיסוקו לא היה איזה ג'וב חלומות מרשים שכולנו חולמים עליו. "כולה" מנהל צוות QA, ומסתובב בעולמות ההייטק ב 15 שנים האחרונות. בן 37, גר ברמת גן, מגדל 2 כלבים, ופשוט נהנה מהחיים.  הוא אפילו לא בליין גדול של פאבים ומועדונים. "אני מעדיף בילוי ביתי" הוא עונה לי בחיוך, ואני חושב לעצמי – חכם גדול, אם היה לי בבית חדר שבו אני מרגיש מלך העולם, יש מצב שגם אני הייתי מעדיף לבלות יותר בבית…

גולן,  בוא נתחיל מהסוף. הספר שלך יהפוך אותי לאלוף במיטה?

שאלת שאלה פשוטה, אענה לך תשובה פשוטה:  חד משמעית כן.

איך אתה יכול להיות כל כך בטוח?  אתה לא יודע מכיר אותי, לא ראית אותי בלי בגדים..

אני בטוח. ללא צל של ספק. אין שום קשר לנתונים פיזיולוגיים.

נשמע לי הזוי. עזוב את הראיון הזה בצד, תשכח שהוא מתפרסם. אני פה, גבר פשוט – עומד מולך, כשהחלום שלי הוא להיות תותח-על בתחום הזה. אתה מוכר לי שטויות?

קודם כל, אני לא מוכר לך כלום. אם אתה מתעניין בלקנות, זה שלך.  מה שאני כן עושה, זה לעזור לעשרות אלפי גברים – שחושבים שהם חלשים במיטה, ולהסביר להם שאין כזה דבר להיות "חלש במיטה". יש כזה דבר – "לא לדעת מה לעשות".  כמו רוב הדברים בחיים, לא צריך פה כישרון צריך לרכוש ידע.

מממ.. טוב.. אבל רגע, אמרת לפני דקה שאין פה קשר לנתונים פיזיולוגיים. גם הבטחון העצמי שלי לא משהו, התנסויות לא ממש טובות מהעבר, ואני לא ממש אסרטיבי, נהפוך הוא. עדיין יש לי סיכוי?

בקיצור, אתה גבר ממוצע, מה שאומר שהסיכוי שלך מעולם לא נפגע, אבל, אתה חייב להבין שיש כאן ביצה ותרנגולת. זה שאתה לא אסרטיבי במיטה והבטחון העצמי שלך לא משהו, זה לא בגלל שנולדת כזה, או שככה "תכנתו אותך". אתה כזה רק בגלל ההתנסויות שהיו לך עד עכשיו, שנכנסת בעקבותן לסחרור הזה ולקבעון הזה על עצמך שאתה חלש בתחום זה, אבל מספיקה התנסות מעולה אחת, כדי לשנות את הכל תוך 3 שניות. התנסות אחת אחת מעולה, והחיים שלך מתהפכים

בוא תגזים עוד קצת.. אני יכול להבין למה התנסות מעולה יכולה לגרום לי להרגיש אחרת, אם כי לא בטוח שאחת מספיקה, אבל חיים שמתהפכים?  אתה שונא להגזים, אהה?

תקשיב, כשאני אומר לך "חיים מתהפכים" אני עוד עדין. כשאתה תהפוך משברירי וחלש – לאריה במיטה, בכל שניה ושניה שלך פה על הכדור אתה תרגיש אחרת. כשאתה תככב בזה, אתה תסתובב בעולם ותרגיש מלך. תרגיש שהביטחון העצמי שלך בשמיים, והתחושה הזו תלווה אותך בכל רגע ורגע של היום. אתה פתאום תשגשג בעבודה, בעסקים, החיוך לא ירד מפניך. אתה עדיין חושב שהגזמתי?

נניח שאני מסכים איתך וזה באמת עניין של ידע, למה לך לחלוק אותו? זה לא מביך אותך?

אתחיל בשאלה השניה: כן, זה מביך אותי. לכן אני לא נחשף עם תמונות ומדיה חברתית, והתעקשתי על שם בדוי. מביך אותי כי לא הייתי רוצה להסתובב בעולם כאשר גברים ונשים מסביבי ידעו: "אה, הנה.. זה המאסטר בחדר המיטות שיודע הכל.."  תחשוב כמה פניות והטרדות אני מזמין לעצמי.  מעדיף לעזור בשקט.

מספיקה התנסות מעולה אחת, כדי להפוך את החיים שלך בשנייה אחת

לגבי השאלה הראשונה – למה לי לחלוק את הידע – הייתי פעם חלש בתחום הזה. הייתי אומלל.  הייתי משוכנע, משוכנע, שכולם סביבי בורכו בכשרון ונתונים פיזיולוגיים, וכולם מסביבי גורמים להן לצעוק מעונג..  ורק אני – עדין, חמוד, מסיים מהר מדי.. מקבל חיוכים מתחשבים של אמפתיה לאחר עוד אקט בינוני ומטה.. וזה הרס אותי. פשוט הרס, וכשהבנתי שהכל עניין של ידע – תרגול – ואז אתה נהיה אלוף במשחק הזה, החלטתי שאני לא רוצה שאחרים יסבלו כמוני. מטריף אותי לחשוב שכל כך גברים גוזרים על עצמם חיי אהבה בינוניים בלי להיות מודעים לכך שהם יכולים לשנות את זה. פעם חשבתי שכולם מוצלחים ותותחי על ורק אני "הבינוני מינוס", אבל בתהליל שאני עברתי גיליתי שיש עוד מלא גברים שמרגישים ככה, רק שהם לא יודעים שהפתרון ממש קרוב אליהם, וכשאני אומר גברים – אני מדבר על כל הגילאים – מגיל 20 עד 70

אז ישבתי לכתוב את כל התהליך שאני עברתי, והגעתי לקצת יותר מ-100 עמודים וזהו. הם לא צריכים לבזבז כמוני שנים על קריאת מחקרים וניתוח הרצאות, כדי לא לחיות אפילו יום אחד נוסף בתחושה של "אני לא מספיק טוב". כל מה שהם צריכים זה להשקיע כמה שעות בקריאת הספר שכתבתי, ולשנות את החיים שלהם מקצה לקצה.

אז, אתה מחלק את הספר שלך בחינם?

נראה לך? אין שום סיבה בעולם שאני אחלק את הידע הזה בחינם. אני השקעתי שעות בניתוח מחקרים ותרגול וניסיונות ולמידה, והדרך הכי צנועה שאפשר להודות לי, זה לשלם לי עבור הספר. חלק מהתשלום הוא כדי לממן את השיווק של הספר, כי אני רוצה שהוא יגיע למה שיותר גברים, ושיווק עולה כסף,

אבל אני לא מסתיר את העובדה שהספר הזה גם עושה לי כסף. אני עבדתי והשקעתי כדי לכתוב אותו, ומגיע לי תמורה. אני לא מתבייש בזה שאני גם מרוויח מהמכירות של הספרף ולמרות שלדעתי יכולתי לגבות הרבה יותר כסף על הספר, החלטתי ש-97 שקלים זה מחיר ראוי עבור כמות הידע הפסיכית שהכנסתי לתוך הספר.

לגיטימי, ואני גם מעריך את הכנות שלך. עכשיו, לפני סיום, לא תתן לי טיפ או שניים שאני יכול ליישם מיד, אבל מיד כבר היום בלילה?

מכיר את הסיפור על הדייג שהצליח לתפוס דג זהב והדג אמר לו – יש לך משאלה אחת לבקש ממני, אז הדייג אמר: המשאלה שלי זה שתתן לי 3 משאלות..? אז, הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך זה ללכת לקרוא את הספר, כי שם יש מעל 20 טכניקות ועצות – הכי חזקות ועם זאת – פשוטות ליישום שאתה יכול לדמיין, אבל אתה הרי לא תסתפק בטיפ הזה, נכון?

אז, קח טיפ: כשאתה מגיע עם הבחורה שלך לקטע אינטימי, אל תוריד לה בגדים. אל תשלח ידיים מתחת לבגדים. אל תהיה מיני מדי. במקום זה – תהיה חם, עדין, ג'נטלמן, רגוע, קר-רוח, בעל פאסון, תפעל לאט..  ואל תתרגש..

אני מתכוון בצורה פשוטה לכך:  תנשק אותה, המון. תלטף אותה בעדינות בשיער, בלחי, בכתפיים. לא למטה מזה. תראה לה – שאתה מסוגל להחזיק כך גם שעות.

זה יטריף לה את הצורה.  היא תתחמם ותתחמם, תתנשף ותתנשף, ולא תבין למה אתה לא מת לשכב איתה. למה אתה לא רוצה להוריד לה בגדים. למה אתה לא כמו כולם – שולח ידיים לכל עבר. זה יהפוך אותך בעיניה – לגבר נחשק. גבר בעל בטחון עצמי. לא ילד שחייב סקס ומהר מהר להוריד לה חולצה. ואתה?  תרגיש בטחון לא מהעולם הזה. כי מה שיקרה זה – שכל האנרגיות יתחלפו. מהמצב שבו אתה הגבר הרודף שרוצה את הסקס והיא "נותנת" לך את זה, כל ההרמוניה בחדר תשתנה.

אוטומטית מה שיקרה הוא – שבמקום להרגיש הרודף – זה שחייב את זה – זה שמותירים לו – זה שמקבל את מבוקשו, אתה תהפוך להיות לזה שכמהים לו. שחייבים אותו. שחושקים בו. שמתים להיות איתו. אתה תרגיש את זה, היא תרגיש את זה, וזה ייתן לך בוסט עצום. גופני ומנטאלי. אתה לא מבין עד כמה הקסם הזה, קסם ההשהיה, הופך את כל המשחק ברגע.

איך הטיפ הזה?

האמת? נשמע מעולה וזה גם טיפ שממש קל ליישם

נכון? אז, קח את הטיפ הזה, תכפיל אותו ב-20, וזה מה שתמצא בספר שלי. הדבר שהנחה אותי בכתיבת הספר, זה שאם זה לא יהיה פשוט, זה פשוט לא יהיה, ולכן לא תמצא בספר שלי שום טיפ מורכב שלא תבין איך מיישמים אותו. הספר שלי מפשט הכל. כך שלא משנה מהו המצב ההתחלתי שלך, הגיל שלך, כמה ניסיון יש לך – אני מבטיח שעל כל טיפ וטיפ התגובה לך תהיה בדיוק כמו זו שציינת עכשיו.  תקרא את הספר עוד הלילה, אתה תבין על מה אני מדבר, ותתבאס רק על דבר אחד: שמישהו כמוני לא העביר לך את המידע הזה לפני שנים..

לרכישת הספר של גולן רום בגרסה דיגיטלית, "מושלם במיטה" לחצו כאן

כתיבת תגובה